Potřeby žáků

Seznam pomůcek – 1. ročník

Aktovka, přezůvky, ručník, lahev na pití, podložka na svačinu – ubrousek, samozřejmostí je balení papírových kapesníčků.

Penál : dvě tužky č.2, ořezávátko, gumu, 1* pero (+ jedno doma v zásobě), pastelky (12 ks)

Sešity : dle informací třídních učitelek. Pro žáky 1. ročníku 3ks – 512, 3 ks 513, záznamníček na úkoly.

Potřeby na výtvarnou a pracovní výchovu : voskové pastely, vodovky nebo tempery, kelímek, hadřík, štětce 1* kulatý střední č.10 a 1* plochý č.12.  Nůžky, modelínu, lepidlo – váleček, sadu barevných papírů. Igelit na lavici, staré triko nebo zástěru. Vše uloženo do kufříku.

Potřeby na tělesnou výchovu : tepláková souprava, trenýrky, tričko, čisté tenisky do tělocvičny – to vše v plátěném sáčku, nebo látkové tašce. Při vhodném počasí budou děti cvičit venku – dle rozvrhu přijdou i ve vhodné, sportovní obuvi na ven.

VŠE  PROSIME  PODEPSAT  !

Seznam pomůcek – 2. ročník

Sešit 512 – 2 ks, sešit 513 – 2 ks, obaly na sešity a učebnice, v penálu - pero, obyčejná tužka, ,fixy, pastelky, pravítko, guma, ořezávátko, popř. zmizík a propiska, v kufříku - nůžky, lepidlo, temperové a vodové barvy, sada štětců, podložka na lavici, zástěra, hadřík, kelímek, modelína, barevné papíry, v sáčku na Tv – tričko, tepláky/kraťasy, sportovní obuv se světlou podrážkou

Seznam pomůcek – 3. ročník

Sešity: číslo 523 – 6x,  číslo 440 – 1x,  lenoch A4,  úkolníček