Projekty tříd

# A Á B C Č D Ď E É Ě F G H CH I Í J K L M N Ň O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú Ů V W X Y Ý Z Ž

Celoroční projekt "Ať žijí rytíři!" 2020/2021

Jako každý rok, tak i letos, čeká na děti ve škole celoroční hra, ve které něco sbírají a soutěží. Letos bude rozdíl v tom, že projekt bude společný pro celou školu. Provázet nás bude příběh Petra Sudy z Řeneč, šlechtice, který se dal na loupežnickou dráhu. Úkolem je Sudu porazit a získat jeho poklad. Chrání jej však kouzelné brnění a právě jeho části budou mít šanci děti získat splněním úkolů. Úkoly budou vždy přizpůsobeny každému ročníku a bude na výběr ze tří úkolů. Ten, kdo splní jeden z úkolů, získá část brnění.
Vedle brnění budeme sbírat meče - za chování, úkoly navíc a podobně, ale také se budou škrtat - např.- za zapomínání . Deset mečů pak může žák vyměnit za zlaťák, který už bude takovou malou předzvěstí Sudova skrytého pokladu...