Důležitá sdělení

Pozvánka na veřejnou besedu Skrytá nebezpečí internetu

Čtvrtek 8. června 2017 od 16,30 hod. v malém sále Kulturního a komunitního centra v Přešticích, Masarykovo nám. 311.

Zveme všechny rodiče, kterým není jedno, co jejich děti dělají a jaké možné nástrahy na ně číhají, když jsou u svých počítačů, mobilů a tabletů.

Pozvánka na workshop Enviromentální výuka ve škole / družině

V pondělí 26. června 2017 od 8,00 hod. do 13,00 hod. v prostorách Spolku Ametyst, Nebílovy 37 (na Prusinech – bývalá škola u kostela)

Seznam pomůcek pro 1. ročník ve školním roce 2016/2017

Aktovka, penál, přezůvky, ručník, psací potřeby – dvě tužky č. 2, ořezávátko, gumu, pero, pastelky (12 barev), 5 sešitů 512, 3 sešity 513. Láhev na pití z umělé hmoty, podložka na svačinu – ubrousek.

Výtvarné potřeby: voskové pastely, vodovky nebo tempery, kelímek, hadřík, 1 kulatý štětec střední č. 10, 1 plochý štětec č. 12, podložku – igelit na lavici, nůžky, modelína, lepidlo – váleček, staré velké triko nebo košili nebo zástěru, kufřík.

Potřeby na tělocvik: tepláková souprava, trenýrky, tričko, čisté tenisky do tělocvičny. To vše v plátěném sáčku nebo tašce. Při vhodném počasí budou děti cvičit venku – podle rozvrhu by měly přijít ve sportovní obuvi.

Vše prosíme podepsat.

Výuka čtení a psaní bude probíhat genetickou metodou. Informace rodiče dostanou hned po zahájení 1. září.

Zápis do 1. ročníku

Základní škola a mateřská škola Řenče, okres Plzeň – jih, příspěvková organizace

Vás zve

na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

12. dubna 2017 od 7:30

a ZÁPIS DO 1.ROČNÍKU ZŠ

19.4. 2017 v době 14:00- 17:00 hodin

ve škole

Těšíme se na Vás. ZŠ a MŠ Řenče

Zapisují se děti narozené v době od 1.9.2010 do 31.8.2011 a děti po odkladu.

Potřebujete občanský průkaz a rodný list dítěte.

Pokud souhlasíte, můžete přivést i budoucího školáka.

Pro zájemce budou připraveny úkoly zjišťující úroveň

připravenosti na školu.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Můžete nahlédnout do vyučování . V 9:15 jsme připraveni pro zájemce otevřít diskuzi o principech, kterými se řídíme v naší škole. Je to zejména práce s chybou, prvky Montessori školy, slovní hodnocení a spolupráce s rodiči.