Důležitá sdělení

Seznam pomůcek pro 1. ročník ve školním roce 2017/2018

Aktovka, penál, přezůvky, ručník, psací potřeby – dvě tužky č. 2, ořezávátko, gumu, pero, pastelky (12 barev), 5 sešitů 512, 3 sešity 513. Láhev na pití z umělé hmoty, podložka na svačinu – ubrousek.

Výtvarné potřeby: voskové pastely, vodovky nebo tempery, kelímek, hadřík, 1 kulatý štětec střední č. 10, 1 plochý štětec č. 12, podložku – igelit na lavici, nůžky, modelína, lepidlo – váleček, staré velké triko nebo košili nebo zástěru, kufřík.

Potřeby na tělocvik: tepláková souprava, trenýrky, tričko, čisté tenisky do tělocvičny. To vše v plátěném sáčku nebo tašce. Při vhodném počasí budou děti cvičit venku – podle rozvrhu by měly přijít ve sportovní obuvi.

Vše prosíme podepsat.

Výuka čtení a psaní bude probíhat genetickou metodou. Informace rodiče dostanou hned po zahájení 1. září.

Uzavření ZŠ a MŠ v době vánočních svátků 2017

Uzavření mateřské i základní školy Řenče, v době vánočních svátků 2017, bude od 23. prosince do 2. ledna 2018