Předškoláci

Typ: ostatní
Předškoláci 1I když si někteří předškoláci už společný konec školního roku letos neužijí , určitě se všichni těší na září, kdy většina z nich nastoupí do 1. třídy v naší základní škole. Nastane jim trochu jiný život, ale tuto změnu snadno zvládnou, protože spojení ZŠ a MŠ tady v Řenčích je velmi úzké.

Pro letošní předškoláky byl konec mateřské školy jiný. Neměli možnost osobní účasti na slavnostním zápisu do 1. třídy. Nemohli si vyzkoušet „ školu nanečisto „ v kroužku předškoláček, který probíhá již tradičně v posledním měsíci školky. Ale přesto chystáme tradičně netradiční ( rodiče- s módním doplňkem - rouškou) rozloučení s předškoláky. Na zahradní slavnost do školky přijede 24. června Culinka se svým vystoupením a písničkami. A ani tablo letošním předškolákům nechybí. To měli a mají předškoláci - co naše školka stojí.

Přeji tedy všem novým školákům, aby se jim ve škole líbilo a dařilo. Rodičům hodně trpělivosti , protože : „ Rodič je ten, , kdo tě miluje ne proto, že jsi hezký, nebo chytrý, nebo že máš dobré vysvědčení, ale proto, že jsi to ty ! „

Bc Pavla Hřebcová

Vytvořeno: 6. 6. 2020