Přání

Přání příjemných Vánoc ze školy

Zdá se, že už to vypuklo – napéct cukroví, nakoupit dárky, vyzdobit domov, vymést všechny kouty, sehnat stromeček a mezitím ještě oběhnout besídky a případně na ně ještě připravit dětem nezbytné rekvizity. Maminkám hlavou běží myšlenky jak dětem připravit skutečně jedinečné Vánoce? Nepřehnánějte to se svými. Dětem stačí méně, než by se mohlo zdát. Chtějí hlavně čas rodičů a být součástí toho kouzla, které máme všichni ve vzpomínkách. To  nezapomenutelné tajemství s krásnou atmosférou  rozsvíceného vánočního stromku  a nachystaných  dobrot. Proto se na Vánoce tak hodně těšíme. Vánoce jsou i o setkání s blízkými, se kterými se během celého roku tak často nevidíme. Poděkujme za lásku, porozumění, za pomoc. Těšme se z maličkostí a z každého upřímného úsměvu. Prožijme tuto vánoční atmosféru se štěstím, láskou a pokojem.

Přeji mnoho - ničím nezkažené - kouzelné vánoční pohody všem žákům, pedagogickým i nepedagogickým pracovníkům naší základní a mateřské školy i jejich rodinám a všem blízkým. Upřímně děkuji rodičům našich dětí za jejich péči  a vztah k naší škole.

Říká se, že o Vánocích se otvírají lidská srdce. Je to doba, kdy si všichni vzájemně projevujeme více lásky, kdy ji více dáváme najevo a nestydíme se za ni. V tom je opravdová krása a vzkaz Vánoc, hodnota, kterou nelze měřit v penězích. Otevřete i Vy svá srdce tomuto poselství, o Vánocích to má svůj zvláštní význam.

Přeji krásné Vánoce i všem čtenářům za školu Řenče Pavla Hřebcová

Vytvořeno: 15. 12. 2023