Cesta kolem světa - 2021/2022

Typ: ostatní
Celoškolní hra „ Cestou kolem světa“, kterou jsme pro letošní rok naplánovali všechny nadchla a určitě se díky ní děti naučí spoustu zajímavostí nad rámec běžného vyučování. Zahájení celoškolní hry proběhlo v pátek 3. 9. zábavným programem „Cestovatel Kompásek“, kdy jsme letem světem procestovali naši Zeměkouli prostřednictvím písniček a vyprávění. V průběhu roku budou žáci, prostřednictvím zábavných úkolů z této hry, prozkoumávat jednotlivé kontinenty. Motivováni touto hrou se Páťáci nazvali DIVOŠI a zaměří se s paní učitelkou Kubíčkovou na kontinenty: Austrálie, Afrika a Oceánie. Třída třeťáků a čtvrtáků se pojmenovala SAMURAJOVÉ a pro svoje cestování zvolila paní učitelka Kosnarová Evropu a Asii. Na cestu s nimi vyjede i asistentka v této třídě Ivanka Brzicová. INDIÁNY bude mít ve třídě paní učitelka Zuzka Frýbortová.

Vytvořeno: 28. 2. 2022
Poslední aktualizace: 28. 2. 2022 11:52